fbpx

EXTRA VÝZVA POKRAČUJE AJ V ROKU 2022 !

V roku 2020 vytvoril JÁN GRASZL svojský rekord, čo nás inšpirovalo k vytvoreniu ďalšej výzvy. 7 dní po sebe odjazdil 100 kilometrovú trať tak, že nevynechal ani deň. Za týždeň tak nazbieral 7 medailí. Výzva bola prekonať tento rekord.

 

REKORD PREKONANÝ ! ! ! 

Držiteľom nového rekordu sa stal ZOLTÁN BESE s 11-timi jazdami. Odjazdil každý deň jednu stovku (108km), bez prerušenia počas 11-tich dní. 

Extra výzva „100-XL“ je  prekonať tento rekord.

Na konci roka čaká na víťaza nový pohár „100-XL“ .V prípade, že bude počas roku 2022 viac účastníkov zo zhodným počtom jázd, pohár získa účastník s najlepším súčtom časov.

Dobrou správou je, že túto extra výzvu  možno kombinovať s výzvou „100KING2022“ ! Môžeš teda zabojovať naraz za obidva tituly a hodnotné poháre!

Využi možnosť výhodného nákupu PERMANENTKY a jazdi celý rok 2022 v neobmedzenom množstve na ľubovoľných tratiach „Komárňanskej stovky“!

 

 

Zaregistrovať sa arrows

Vaše osobné údaje budú použité na spracovanie vašej objednávky, podporu vašich skúseností na tejto webovej stránke a na iné účely opísané v našich pravidlá ochrany súkromia.

alebo sa zaregistruj pomocou

Prihlásenie arrows

alebo sa prihlásť s pomocou

Get new password arrows

Stratili ste heslo? Prosím, zadajte používateľské meno, alebo e-mailovú adresu, na ktorú vám zašleme odkaz pre vytvorenie nového hesla.

Zakúp si 🚴 permanentku alebo vyskúšaj výzvu 👑 100KING 2022!
+