Podpor našu stránku, cenou jednej šálky kávy. Ďakujeme!

Ko-Fi Logo

Do konca roka jazdi za dvacku!

blank

EXTRA VÝZVA POKRAČUJE AJ V ROKU 2024 !

V roku 2020 vytvoril JÁN GRASZL svojský rekord, čo nás inšpirovalo k vytvoreniu ďalšej extra výzvy. 7 dní po sebe odjazdil 100 kilometrovú trať tak, že nevynechal ani deň. Za týždeň tak nazbieral 7 medailí. Výzva 100 XL je prekonať tento rekord. 100 kilometrovú výzvu treba odjazdiť aspoň 8, za sebou nasledujúcich dní. Víťazom sa stane cyklista, ktorý odjazdí viac kôl. V prípade, že bude počas roku 2024 viac účastníkov zo zhodným počtom jázd, pohár získa účastník s najlepším súčtom časov.

V roku 2021 získal pohár  ZOLTÁN BESE s 11-timi jazdami. Odjazdil každý deň jednu stovku (108km), bez prerušenia počas 11-tich dní. 

V roku 2022, ani 2023 sa to nikomu nepodarilo.

EXTRA VÝZVA „100-XL“ JE NAĎALEJ AKTÍVNA AJ V ROKU 2024, TAK NEVÁHAJ A PUSTI SA DO NEJ!

Dobrou správou je, že túto extra výzvu  možno kombinovať s výzvou „100KING2024“ ! Môžeš teda zabojovať naraz za obidva tituly a hodnotné poháre!

blank

Zaregistrovať sa arrows

Vaše osobné údaje budú použité na spracovanie vašej objednávky, podporu vašich skúseností na tejto webovej stránke a na iné účely opísané v našich pravidlá ochrany súkromia.

alebo sa zaregistruj pomocou

Prihlásenie arrows

alebo sa prihlásť s pomocou

Get new password arrows

Zabudli ste heslo? Zadajte svoje používateľské meno alebo e-mailovú adresu. E-mailom vám zašleme odkaz na vytvorenie nového hesla.